Θεματικό Πάρκο στο Πεδίον του Άρεως !
![Θεματικό Πάρκο στο Πεδίον του Άρεως !](/Assets/images/albums/1016804118337038/images/1.jpg)
Λεπτομέριες
Κυριακή 4 Ιανουαρίου 2015, για δεύτερη χρονιά καλεσμένοι στο θεματικό πάρκο στο Πεδίον του Άρεως χορεύουμε χορούς από την Αριδαία ! Ευχάριστουμε πολύ την Πανελλήνια Ομοσπονδία Υπαίθριων Εμπόρων Κρατών Μελών Ε.Ε. για την πρόσκληση και συγκεκριμλενα την κυρία Κατερίνα Καντεράκη, τις Βάλβη - Αγιασμαντζή για τις φορεσιές και τον Γρηγόρη Μωυσιάδη για τις υπέροχες φωτογραφίες !